3. Geleneksel İKY Bölüm Bazlı Tez Sunumu Etkinliği Gerçekleştirildi

Süleyman Demirel Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü, 3. kez lisanüstü tezlerin sunumu etkinliğini gerçekleştirdi.

SDÜ İKY, her sene yeni mezun olan tezli yüksek lisans mezunları ve tez yazma sürecinde olan öğrencilerini aynı etkinlikte bir araya getiriyor. Etkinlik boyunca, mezunlar tecrübeleri, tez yazma sürecindeki öğrenciler ise tez konularını tüm bölüm öğretim üyeleri ve öğrencilere sunuyor.

SDÜ İKY, bu etkinlik ile örgüt kültürünü geliştirirken, tecrübelerin dönem dönem mezunlar arasında aktarımını da hedefliyor. Bu sene 3.'sü gerçekleşen etkinlikte, geçen dönem mezun olan Arş. Gör. Ramazan Furkan ÖZKUL ve Arş. Gör. Muhammed Yusuf ERTEK, tez yazım süreçlerine ait deneyimlerini SDÜ İKY lisansüstü öğrencilerine aktardı. Ardından bölüm öğretim üyeleri ise, yapılan tez konusu sunumlarına dair değerlendirmeleri ile öğrencilere katkı sağladı.

Bölüm öğretim üyeleri ile tezli ve tezsiz yüksek lisans öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte 50 kişiye kadar çevrimiçi bağlantı kurulduğu gözlendi.

SDÜ İKY, insani yönetim ekolünü geliştirme yolunda bölüm olarak etkinliklerini sürdürürken, etkinlikten bazı anlar ekran görüntülerine yansıdı.

Yayın Tarihi: 08/11/2021
Okunma Sayısı: 107