Akademik Performans Ödül Töreninde İKY Rüzgarı

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 27 Ekim 2021 Çarşamba saat 14:00'de Akademik Performans Ödül Töreni düzenledi. Pandemi etkisiyle geçen sene yapılamayan tören, bu seneki törenle birlikte gerçekleştirildi. Fakültenin A konferans salonundaki tören hem yüz yüze hem sanal gerçekleştirilerek fakülte açısından düzenlenmiş ilk hibrit etkinlik oldu. Akademik Performans Ödül Töreni'nin sunuculuğunu, İnsan Kaynakları Yönetimi Yönetimi Bölümü'den Arş. Gör. Nesrin KAPLAN yaptı.

Törende, öğretim üyeleri ve elemanlarının ödüllerini, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Adem KORKMAZ, Süleyman Demirel Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Murat Ali DULUPÇU ve Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Mehmet GENÇTÜRK takdim etti. Törende fakülteden bölüm başkanları düzeyinde yoğun katılım sağlandı.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden birçok öğretim üyesi ve öğretim elemanının ödül aldığı törende, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü  öğretim üyesi Sn. Doç. Dr. Osman Kürşat ACAR ve Sn. Doç. Dr. Pınar GÖKTAŞ ödül alan isimlerden oldu.

 

 

Yayın Tarihi: 28/10/2021
Okunma Sayısı: 53