İŞLETME BÖLÜMÜ 2020-2021 BAHAR DÖNEMİ STAJ DUYURUSU

İŞLETME BÖLÜMÜ 2020-2021 BAHAR DÖNEMİ STAJ DUYURUSU

Değerli öğrenciler,

·  Staj yapmak isteyen tüm öğrencilerin İşletme Bölümü Staj Komisyonunun hazırlamış olduğu EK 1 olarak belirtilen “Staj Tercih Dilekçesi” ni ve EK 2 olarak belirtilen “Staj Tercih Beyannamesi” ni doldurarak ıslak imzalı, fotoğraflı ve tek bir pdf olarak osmanpalanci@sdu.edu.tr eposta adresine iletmeleri zorunludur.

·  ISL-442 kodlu Zorunlu Yaz Stajı (30 İş Günü) dersini alan ve EK 3 olarak belirtilen “Staj Kabul Listesi” nde adı olan öğrencilerimizin sınav değerlendirme sonucu sisteme direkt GEÇTİ olarak girilecektir. Bu durumdaki öğrencilerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.

· ISL-442 kodlu Zorunlu Yaz Stajı (30 İş Günü) dersini alan ve EK 4 olarak belirtilen “Online Staj Yapabilecek Öğrenci Listesi” nde adı olan öğrencilerimiz İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI UYGULAMA ESASLARI 7.madde kapsamında Online Staj yapabileceklerdir. Bu durumdaki öğrenciler başvurularını OBS sistemi üzerinden yapmayacaktır. Bu listedeki öğrencilerin en geç 10 iş günü içerisinde osmanpalanci@sdu.edu.tr adresine mail atmaları gerekmektedir. Bu durumdaki öğrenciler istemeleri halinde online staj yapmayıp stajlarını yazın normal bir şekilde de yapabilirler.

· ISL-442 kodlu Zorunlu Yaz Stajı (30 İş Günü) dersini almayan ve ilk defa staj yapacak öğrenciler başvurularını EK 5 olarak belirtilen “Zorunlu Yaz Stajı Başvuru Aşamaları” pdf dosyasındaki aşamaları takip ederek dikkatlice yapmalıdır.

· Online Staj imkanı sadece 2020-2021 Bahar Dönemi ISL-442 kodlu Zorunlu Yaz Stajı (30 İş Günü) dersini alan öğrenciler için geçerlidir.

· Staj yapacak olan tüm öğrenciler (online staj yapacaklar da dahil) zorunlu staj başvuru işlemlerine başlamadan önce İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası almak zorundadır. Sertifikayı almak için en az 12.5 saat video izlenip online sınavdan en az 60 puan alınmalıdır. Sınavı geçtikten sonra Öğrenci İşlerini arayarak sertifikamı yazdır deyin ve sertifikayı pdf olarak tarafıma mail atınız.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             İşletme Bölümü Staj Komisyonu

 

EK 1: Staj Tercih Dilekçesi

EK 2: Staj Tercih Beyannamesi

EK 3: Staj Kabul Listesi

EK 4: Online Staj Yapabilecek Öğrenci Listesi

EK 5: Zorunlu Yaz Stajı Başvuru Aşamaları

Yayın Tarihi: 15/03/2021
Okunma Sayısı: 3765